Plastinės chirurgijos klinika

 

 

  


Dirbu  privačioje klinikoje "Grožio pasaulis" bei Respublikinės Kauno ligoninės Dienos chirurgijos skyriuje. Pastaroji klinika  (palatos ir operacinė) įrengta pagal aukščiausius Europos sąjungos higienos ir saugumo reikalavimus, aprūpintos modernia vokiška įranga.

 

Jei ieškote jaukios plastinės chirurgijos klinikos Kaune, kurioje naudojamos modernios priemonės ir technologijos, dirba paslaugus, rūpestingas, patyręs plastikos chirurgas, anesteziologai, sesutės, sklandų darbą užtikrinanti maloni registratorė, tai  Dienos chirurgijos skyrius yra deramas pasirinkimas. Respublikinės Kauno ligoninės Dienos chirurgijos centras yra nedidelis, jaukus, be slegiančios ligoninių atmosferos. Jei operacija yra platesnės apimties, pacientai gali būti guldomi į didesnį Bendrosios chirurgijos skyrių. Taip pat yra galimybė rinktis ir vienutę palatą su televizoriumi, atskiru tualetu ir dušu.

 

plastinės chirurgijos klinika

 

JAV apie 60 proc. visų operacijų (tame tarpe ir plastinės) atliekama dienos chirurgijos klinikose.

Gavus iš Pasaulinio banko 1.5 mln. eurų  finansavimą, Respublikinėje Kauno  ligoninėje įsteigtas pirmasis Lietuvoje Dienos chirurgijos skyrius.

Po kai kurių operacijų, jei gerai jaučiasi, pacientai išleidžiami į namus tą pačią dieną. Tokiu būdu pacientai greičiau sveiksta įprastoje aplinkoje, geriau išsimiega savoje lovoje. Pacientui išrašoma nuskausminančių vaistų, o iškilus neaiškumams bet kuriuo paros metu jis gali skambinti operavusiam gydytojui. Jei numatoma didesnės apimties operacija (krūtų, pilvo sienos plastikos ir kt.), ar jei pacientas nesijaučiai užtikrintai po operacijos, ar yra bent menkiausia rizika – pacientas  lieka naktį  kvalifikuoto personalo priežiūroje.

Palatose ir skyriuje įrengti kondicionieriai. Pacientų artimiesiems yra laukiamasis kambarėlis su minkštasuoliais, televizoriumi bei vaikų žaidimo kambarys. 


Respublikinėje Kauno ligoninėje ištisą parą budi chirurgai, anesteziologai, reanimatologai, terapeutai. 2009 m. moderniai pagal Europos sąjungos standartus rekonstruotas reanimacijos ir intensyvios slaugos skyrius, kas užtikrina dar didesnį saugumą .

 

Šiame chirurgijos centre operuoja licencijuotas plastikos chirurgas Rytis Norkus.

© Rytis Norkus