Plastinės chirurgijos klinika

 

 

  


Privati plastinės chirurgijos klinika "Grožio pasaulis" įkurta 1995 m. ir per tą laiką sukaupė milžinišką patirtį medicininėj, personalo ir organizacinėje plotmėje. Prieš kelis metus, pasinaudojus Pasaulinio banko   parama , klinika persikėlė į naujai pagal paskirtį pastatytą bei  įrengtą  pastatą, kuris yra pats naujausias ir moderniausias Lietuvoje tarp plastinės chirurgijos klinikų. Klinika  (palatos ir operacinė) įrengta pagal aukščiausius Europos sąjungos higienos ir saugumo reikalavimus, aprūpintos modernia vokiška įranga. Klinika " Grožio pasaulis" skirtingai nuo daugelio plastinės chirurgijos centrų nekonsultuoja bendrosios chirurgijos, urologinių, ginekologinių,traumatologinių,  odontologinių ir pan. ligonių, todėl atvykę į registratūrą nesutiksite gausybės laukiančių  pacientų, pažįstamų,  kas užtikrina olimpinę ramybę ir konfidencialumą, netenka matyti ligų išvargintų žmonių. Tiesiog specializuojamės grožio srityje, o personalas skiria žymiai daugiau dėmesio Jums.

 

Jei ieškote jaukios plastinės chirurgijos klinikos Kaune, kurioje naudojamos modernios priemonės ir technologijos, dirba paslaugus, rūpestingas, patyręs plastikos chirurgas, anesteziologai, sesutės, sklandų darbą užtikrinanti maloni administratorė, tai  ši klinika yra deramas pasirinkimas. Beveik pusė mūsų pacientų atvyksta iš Vakarų Europos, JAV. Klinika " Grožio pasaulis " yra nedidelė, jauki, be slegiančios ligoninių atmosferos.  Palatos yra  vienvietės bei dvivietės  su  medicininio saugumo įranga, atskiru tualetu ir dušu, televizoriumi. Palatose ir operacinėje įrengti kondicionieriai.

 

plastinės chirurgijos klinika

 Po kai kurių operacijų, jei gerai jaučiasi, pacientai išleidžiami į namus tą pačią dieną. Tokiu būdu pacientai greičiau sveiksta įprastoje aplinkoje, geriau išsimiega savoje lovoje. Pacientui išrašoma nuskausminančių vaistų, o iškilus neaiškumams bet kuriuo paros metu jis gali skambinti operavusiam gydytojui. Jei numatoma didesnės apimties operacija (krūtų, pilvo sienos plastikos ir kt.), ar jei pacientas nesijaučiai užtikrintai po operacijos, ar yra bent menkiausia rizika – pacientas  lieka naktį  kvalifikuoto personalo priežiūroje.

 

Gretimame pastate įsikūrusi pirmoji privati medicinos įstaiga Lietuvoje - BMP klinika. Joje konsultuoja ir gydo įvairių sričių specialistai, atliekami įvairiausi  mediciniai tyrimai . Labai reta plastinės chirurgijos klinika gali vietoje atlikti tyrimus, pakviesti pačius įvairiausius konsultantus. Tai padidina pacientų, kuriems atliekamos operacijos, saugumą.  Beto po konsultacijos Jums nereikės ieškoti, kur atlikti priešoperacinius tyrimus - visa tai atliksime vietoje ir iš karto. 

 

 Licencijuotas plastikos chirurgas Rytis Norkus operuoja šiame plastinės chirurgijos centre. 

© Rytis Norkus