Plastinės chirurgijos klinika

 

 

  

 

Jei ieškote jaukios plastinės chirurgijos klinikos Kaune, kurioje naudojamos modernios priemonės ir technologijos, dirba paslaugus, rūpestingas, patyręs plastikos chirurgas, anesteziologai, sesutės, sklandų darbą užtikrinanti maloni administratorė, tai  ši klinika yra deramas pasirinkimas. Daug mūsų pacientų atvyksta iš Vakarų Europos.Klinika  yra nedidelė, jauki, be slegiančios ligoninių atmosferos.  Palatose ir operacinėje įrengti kondicionieriai.

 

Pasinaudojus 3 mln. litų Pasaulinio banko parama, Dienos chirurgijos skyrius buvo šiuolaikiškai įrengtas.  Respublikinės Kauno ligoninės Dienos chirurgijos centras sukaupė milžinišką patirtį medicininėj, personalo ir organizacinėje plotmėje. Klinika  (palatos ir operacinė) įrengta pagal aukščiausius Europos sąjungos higienos ir saugumo reikalavimus, aprūpintos modernia vokiška įranga.  

plastinės chirurgijos klinika

 

 Po kai kurių operacijų, jei gerai jaučiasi, pacientai išleidžiami į namus tą pačią dieną. Tokiu būdu pacientai greičiau sveiksta įprastoje aplinkoje, geriau išsimiega savoje lovoje. Pacientui išrašoma nuskausminančių vaistų, o iškilus neaiškumams bet kuriuo paros metu jis gali skambinti operavusiam gydytojui. Jei numatoma didesnės apimties operacija (krūtų, pilvo sienos plastikos ir kt.), ar jei pacientas nesijaučiai užtikrintai po operacijos, ar yra bent menkiausia rizika – pacientas  lieka naktį  kvalifikuoto personalo priežiūroje. Šioje medicinos įstaigoje visą parą budi chirurgai, anesteziologai, terapeutai, reanimatologai ir kt.  specialistai,  todėl esant reikalui pacientas ypač greitai gali sulaukti neatidėliotinos kvalifikuotos pagalbos. Prieš kelis metus 1 mln. eurų Pasaulinio banko paramos moderniai rekonstruotas ir renovuotas Intensyvios terapijos ir  reanimacijos skyrius, kas užtikrina dar didesnį saugumą šiame medicinos centre.

 

Bet kuriuo paros metu atliekami įvairiausi  mediciniai tyrimai . Labai reta plastinės chirurgijos klinika gali vietoje atlikti tyrimus, pakviesti pačius įvairiausius konsultantus. Tai padidina pacientų, kuriems atliekamos operacijos, saugumą.  Beto po konsultacijos Jums nereikės ieškoti, kur atlikti priešoperacinius tyrimus - visa tai galėsite atlikti vietoje ir iš karto. 

 

 Licencijuotas plastikos chirurgas Rytis Norkus operuoja šiame plastinės chirurgijos centre. 

© Rytis Norkus