Parašykite mums

Jei gyvenate ne Lietuvoje, prieš rašant laišką rekomenduojame perskaityti žemiau anketos esančius D.U.K. ir atsakyti į juos.

  Pasirinkti failą
  Nepasirinktas joks failas.
  Pasirinkti failą
  Nepasirinktas joks failas.
  Pasirinkti failą
  Nepasirinktas joks failas.
  Pasirinkti failą
  Nepasirinktas joks failas.

  Gyvai konsultuoju tik Kaune. Tačiau galite  teirautis ir konsultuotis dėl operacijos el. paštu.

  Atsiųskite probleminės srities skaitmenines nuotraukas iš priekio, iš šonų ir įstrižai. Parašykite savo pageidavimus bei numatomo buvimo Lietuvoje laiką. Koks Jūsų amžius, ūgis, svoris? Gal rūkote? Kiek? Kiek kartų gimdėte? Ar planuojate nėštumus ateityje? Ar planuojate nėštumą artimu laiku?Ar numatote ateity mesti svorį? Ar sergate kokiomis nors ligomis? Ar šiuo metu vartojate vaistus?  Jei naudojate kontraceptikus, perspėkite iš anksto, nes kontraceptikai didina trombozių riziką.

  Taip, šis periodas gali būti ir ne daugiau kelių darbo dienų. Tačiau iš anksto reiktų suderinti šias datas.

  Operacijos diena turite būti sveiki, nesloguoti. Moterims negalima operuoti per mėnesines, nes tada būna padidintas kraujavimas iš operacinių pjūvių. 9 dienas iki operacijos nevartokite kraują skystinančių medikamentų (aspirino ir pan.), didesnių kiekių česnako, daug įvairių žolelių, žalių arbatų nes tai didina kraujavimą. Operacijai atvykite be papuošalų, pageidautina be nagų lako.

  Dėl implantų keitimo

  Parašykite kokie implantai buvo įsodinti (paprastai tai nurodyta implantų pase arba operacijos išraše), prieš kiek metų.

  Turite klausimų?

  Susisiekite su mumis vienu iš žemiau pateiktų būdų: