Hialurono rūgšties injekcijos

Hialurono rūgšties injekcijos ( Juvederm, Fillimed,Restylane) ypač efektyviai koreguoja apatinės ir vidurinės  veido dalių raukšles. Tai žymiai pigesnis ir paprastesnis būdas, nei operacija.

Užpildų sudėtis

Šių užpildų pagrindas yra natūrali medžiaga, randama ir žmogaus odoje. Tačiau šie preparatai nėra gaminami iš žmogaus ar gyvūnų substrastratų, o susintetinami laboratorijose. Hialurono rūgštis (toliau – HR)  suriša  vandenį panašiai kaip kempinė jį sugeria ir todėl drėkina odą, užpildo raukšles ir veikia kaip pagalvė. Užpildai sudaryti iš smulkesnių dalelių yra minkštesni, lygesni ir todėl naudojami smulkesnioms raukšlytėms ( apie lūpas, lūpoms didinti ir kt.). Gi stambesnės dalelės labiau tinkamos gilioms raukšlėms ( pvz. nosies-lūpų kampo, žemiau lūpų kampų). Standžiausi (giluminiai) užpildai naudojami skruostų didinimui, yra leidžiami prie pat skruostikaulio ir todėl paviršiuje nėra čiuopiami, o tik matomas tolygiai iškilus kontūras.  Standesnių  užpildų efektas išlieka ilgiau, minkštesnių – trumpiau.

Dar yra hidroksiaptitų pagrindu sukūrti užpildai (Radiesse). Tokių preparatų  efektas išlieka ilgiau nei įprastai, tačiau jei susidaro gumuliukai (čiuopiami ir matomi), jie išnyksta tik per kelis metus. Šių  preparatų nenaudoju.

Ankstesnės kartos užpildų poveikis išlikdavo apie metus laiko. Šiuolaikinės kokybiškos HR, kurią naudoju,  poveikis giliosioms raukšlėms išlieka iki 18 mėnesių ir  daugiau nei 1 metai – smulkesnėms raukšlėms, lūpoms. Beje, botoksas į lūpas neleidžiamas.

Kodėl verta kreiptis į plastikos chirurgą dėl hialurono injekcijų? Plastikos chirurgas turi didelę veiksmų paletę veido gražinime. Kartais veiksmingiau, efektyviau ir ilgalaikėje perspektyvoje yra pigiau yra atlikti operaciją, nei kasmet kartoti injekcijas.

 

 

Visų pirma įsiklausau į pacientės pageidavimus, įvertinu veidą, odos tonusą ir pasiūlau sprendimo būdą. Prieš procedūrą odą nuvalau antiseptinėm priemonėm, kad nepatektų bakterijų po oda, esant reikalui  apšaldau reikiamą sritį. Preparato suleidimas užtruks neilgiau, nei keletą minučių. Naudoju iš vienai pacientei skirto sterilaus įpakavimo paimtą švirkštą su užpildu bei labai plonyte adatėle. Esant reikalui, po suleidimo  uždedu šalčio kompresus, kas  sumažina mėlynių tikimybę.

Gydytojas Rytis Norkus naudoja specialią lūpų  injekcijos techniką, kuri reikalauja daugiau kruopštumo ir laiko, tačiau padeda išvengti “ančiuko snapo” ar “žuvies lūpų”.

Po procedūros 24 val. nerekomenduoju didelio fizinio aktyvumo, saulės vonių, pirties, soliariumo.

Naudoju tik geriausius pasaulyje , laiko patikrintus preparatus, dėl kurių komplikacijos ypač retos. Įmanomas laikinas paraudimas, saikingas patinimas ar kt., kurias galite kartu aptarti.

Šią procedūrą atlieku Kaune, o kaina priklauso nuo suleidimo srities, kiekio, hialurono porūšio.

Nėra įrodymų, kad tai įtakotų vaisiaus vystymuisi. Tačiau gera naujiena grožiui yra ta, kad nėštumo metu dėl hormoninių pokyčių išsiplečia ląstelių membranos ir į  jas priplūsta daugiau kraujo, skysčių, todėl jos patinsta padidėja. Tai ypač ryšku veide, tame tarpe ir lūpose, apie akis. Todėl nėštumo metu natūraliai išgražėsite blizgančia oda bei putliomis lūpomis ir be hialurono 🙂

Klinikinių įrodymų, kad tai padėtų žmogui, nepakanka. Tačiau drąsiau tyrinėti gyvūnėliai ir nustatyta, kad kamieninių ląstelių persodinimas skatina ląstelių dauginimąsi, taip dažnai sukeldamas vėžį. Todėl kamieninių ląstelių persodinimo neatlieku.

Pacientei pageidaujant naudoju naujos kartos nuskausminančius tepalus prieš procedūrą, kurie ženkliai apmalšina skausmą procedūros metu. Šis tepalas savo sudėtyje turi net kelis skirtingus nuskausminančius preparatus.

Pasinaudokite galimybę atlikti hialurono injekcijas atlikti pas  plastikos chirurgą!