Pilvo plastika, kainos, galerija

Dažniausiai atliekama pilvo plastinė operacija, jei:

 • labai laisva, pasmukusi oda,
 • pacientė gimdžiusi
 • nustatyta išvarža ar prasiskyrę raumenys
 • po valgio pilvas išsipučia
 • virš bambos užkritusi oda.

Pilvo plastikos ir diastazės kaina

Didelio pilvo plastika su klubų srities riebalų siurbimu
3300 €
Pilvo plastinės operacijos (abdominoplastikos) kaina
3000 €
Pilvo plastika su klubų, juosmens, priekinės pilvo sienos riebalų siurbimu
4000 €
Mini pilvo plastikos (mini abdominoplastikos) kaina
2200 €
Diastazės operacijos kaina
2500 €
Pilvo odos patempimo operacijos kaina
2200- 2500 €
Pilvo plastika atliekama
ir išsimokėtinai

Į kainą įskaičiuota narkozė, nuskausminimas, lovadienis ir naktis klinikoje, priežiūra, medicininės priemonės, kompresinis korsetas, pooperacinės apžiūros. Tiksli kaina atsižvelgiant į operacijos apimtį įvardijama per konsultaciją.

 

Apie plokščią ir „tonusinį“ pilvą svajoja daugelis. Tai galima pasiekti sportuojant ar metant svorį. Tačiau šiais būdais ne visada tai įgyvendinama. Pilvo odos ir riebalų perteklius („prijuostė“, „gelbėjimosi ratas“), strijos, pilvo raumenų prasiskyrimas (diastazė) gali atsirasti dėl buvusių nėštumų, operacijų, didelio svorio svyravimo ar netgi paveldimumo. Kabantis pilvas neretai yra ne tik grožio problema, bet ir papildomai apkrauna stuburą.

 

 

 

 

Pilvo plastika

Pilvo plastika, dar vadinama abdominoplastika – tai operacija, kurios metu atkuriamas plokščias pilvas ir paryškinamas juosmuo. Per operaciją pašalinamas sukritusi oda ir riebalų perteklius. Dažnai kartu atliekamas prasiskyrusių raumenų (diastazės) suartinimas specialiomis siūlėmis, kad būtų jaunatviškesnis pilvo tonusas po operacijos. Operuojama narkozėje.

Pilvo plastikos operacijos metu pašalinamos odos ir riebalų zona pažymėta pilkai.

R. Norkus pjūvį suplanuoja taip, kad pilvo sienos plastikos randas liktų žemai, paslėptas kelnaičių, labai siauras.

 

Siekiant išgauti dailesnį juosmens linkį, pacientei pageidaujant, gyd. Rytis Norkus atlieka ir juosmens sričių riebalų pasiurbimą, kas dar labiau paryškina liemenį. Per operaciją R. Norkus pašalina didžiąją dalį pilvo sienos strijų.

Jei yra riebalinio audinio perteklius likusioje priekinėje pilvo sienoje, siurbiami ir šie riebalai. Bamba išsaugoma, nežymiai paslenkama aukštyn, panaikinamas audinių užkritimas virš jos.

 

Pilvo raumenų diastazės operacija

Pilvo raumenų diastazės  operacijos -tai prasiskyrusių  pilvo raumenų operacija. Jos metu atliekamas  išsiskyrusių pilvo raumenų suartinimas specialiomis siūlėmis.  Kadangi suartinus pilvo raumenis, neretai paryškėja odos ir riebalų perteklius, tenka šalinti ir šį perteklių panašiai kaip pilvo plastikos metu. Todėl pilvo raumenų diastazės operacija paprastai yra pilvo plastikos sudėtinė dalis. Pasiruošimas, pooperacinis rėžimas, komplikacijos pilvo raumenų operacijos metu yra tokios pat kaip šiame puslapyje aprašytos pilvo plastikos. Gyd. Rytis Norkus diastazės suartinimui labai retai naudoja tinklelį, nes jis padidina komplikacijų riziką, įskaitant 28 proc. pacienčių (pasaulinių studijų duomenys)  išliekantį pastovų skausmą.

 

Pilvo plastinės operacijos tolimesnė eiga

Jei po ankstesnių operacijų (pvz. Cezario pjūvio) likę randai, gyd. Rytis Norkus juos irgi pašalina. Likusi oda, kaip teatro užsklanda patempiama žemyn. Oda susiuvama dažniausiai tirpstančiais siūlais, užklijuojami specialūs pleistriukai prieš randėjimą.

Kada nerekomenduojama pilvo plastinė operacija

 • Jei greitu laiku planuojate pastoti- suartinti raumenys gali vėl prasiskirti.
 • Jei kūno masės indeksas viršija 30.
 • Sergate cukriniu diabetu.
 • Pilvo plastinė operacija nerekomenduojama, jei ruošiatės ryškiai mesti svorį. Metant svorį mažėja riebalų kiekis, o ryškėja laisvos odos perteklius, todėl operacijos efektas gali sumažėti.

 

Gijimas po pilvo plastikos operacijos

 • 1-2 paras praleisite klinikoje kvalifikuota personalo priežiūroje. Tada, jei gijimas po pilvo plastikos operacijos yra geras, nėra komplikacijų ir pacientė gerai jaučiasi, išleidžiama į namus.
 • Po operacijos kurį laiką jaučiamas skausmas ir tempimas, tačiau  vėliau tai išnyksta. Šiuo laikotarpiu padeda nuskausminančios tabletės.
 • Neretai per operaciją paliekami drenai, kurie ištraukiami po 1-5 dienų.
 • Gyd. Rytis Norkus naudoja tirpstančias siūles, kurių paprastai nereikia šalinti.
  1 savaitę po operacijos pasirodysite pas operavusį gydytoją apžiūroje, kad būtų įvertintas gijimas po pilvo plastikos operacijos. Dėl vėlesnių apžiūrų sutarsite po operacijos.
 • Kad gerai gytų žaizdos, nerūkykite 2 savaites nuo operacijos.
 • Po operacijos 5-6 savaites dėvėsite kompresinę aprangą, kad būtų sumažintas tinimas, nesikauptų skysčiai. Ši apranga bus parūpinta klinikoje. Ją galima nuimti tik prausiantis.
 • Į ne fizinį darbą galėsite grįžti po 5 dienų, į fizinį – po 1 mėnesio. 6 savaites venkite sunkaus fizinio darbo, 15 kg svorių kilnojimo.
 • Pradžioje randas gali būti ryškiai raudonas, tačiau po 0,5 metų pradeda blykšti, o per 1-1.5 metų tampa balkšvas. Rytis Norkus taiko precizišką susiuvimo techniką, dėl ko randai lieka labai siauri ir neiškilę.
 • Rekomenduojama treniruoti sakingai pradėti treniruoti pilvo presą  po 6-8 savaičių.

 

Pasiruošimas prieš abdominoplastikos operaciją

 • Per konsultaciją gydytojas įvertins esamą padėtį, paaiškins apie galimas komplikacijas, įvardys kokios pilvo formos Jums galima tikėtis ir pasiūlys optimalią pilvo plastikos operaciją.
 • Nerūkykite bent 6 savaites iki operacijos -tai būtina, kad neapirtų ir nesupūliuotų audiniai po operacijos.
 • Nesilaikykite griežtų dietų bent 3 savaites iki operacijos.
 • Jeigu sergate diabetu arba turite pilvo sienos išvaržą, iš anksto informuokite gydytoją.
 • Per paskutinius metus iki abdominoplastikos turi būti atlikta pilvo sienos echoskopija, kurioje įvertintų, ar nėra išvaržos, diastazės ir kokio ji dydžio. Tai svarbu operacijos planavimui ir saugumui.
 • Keletą mėnesių iki pilvo plastikos, ypač jeigu yra diastazė,  rekomenduojama sustiprinti pilvo “presą”, nes jis neretai būna silpno tonuso, išsitampęs kaip guma.

Rezultatai

Galutinis plokščio pilvo vaizdas išryškėja per 4 mėnesius. Pilvo plastikos efektas yra ilgalaikis, trunka ne vieną dešimtmetį.

 

Pilvo plastikos operacijų rūšys

 

Pilvo plastinė operacija po gimdymo

Tai klasikinė, aukščiau šiame puslapyje aprašyta pilvo plastikos operacija, kai pjūvis atliekamas nuo klubo iki klubo, dažnai suartinami po gimdymo prasiskyrę raumenys.

Mini pilvo sienos plastika po Cezario

Ši plastika dar vadinamas mini pilvo plastika, miniabdominoplastika. Tokia operacija atliekama, kai odos ir riebalų perteklius yra tik žemiau bambos, neretai yra Cezario pjūvio randas. Operacinis pjūvis yra trumpesnis, pakanka patempti tik apatinę pilvo dalį, nereikia perkelti bambos, o Cezario randas ir padubimas pašalinami. Pacientei pageidaujant ši operacija gali būti atlikta ne pilnoje narkozėje, kartais netgi vietinėje nejautroje.

Pilvo plastika su riebalų nusiurbimu

Atliekant pilvo plastiką standartiškai siurbiama ir klubų srityje. Tačiau siekiant gauti gražesnę taliją, gali būti siurbiama ir juosmens, priekinės pilvo sienos srityse, kartais ir nugaroje.

 

Mommy makeover

Kartu atliekama ne tik pilvo plastika, bet ir koreguojamos krūtys.

 

Ar abdominoplastika saugi operacija?

Kaip ir po kiekvienos operacijos, galimos komplikacijos: apsunkintas operacinio pjūvio  gijimas, padidintas randėjimas, pakraujavimas operuotoje vietoje, skaidraus skysčio laikinas kaupimasis, mėlynės. Korseto dėvėjimas po operacijos, nerūkymas ženkliai sumažina komplikacijų atsiradimo tikimybę.