Operacija dėl prakaitavimo

Botulino injekcijos dėl prakaitavimo yra efektyvesnės, nei liaukų nusiurbimo operacijos. Tačiau ne visoms pacientėms botulino injekcijos dėl prakaitavimo yra efektyvios. Tokiu atveju galima rinktis ir operacinį būdą.

Tai yra pažasties riebalų siurbimas su kiuretažu (riebalinių liaukų išgramdymu). Komplikacijos po tokios operacijos nėra žymios ir yra laikinos- laikina kraujosrūva, pjūvio paraudimas, jautrumo pakitimas, patinimas. 90 % pacientų pažastų prakaitavimas po operacijos sumažėja 65 procentais. 80 % pacienčių yra visiškai patenkintos šia operacija. 14 % pacientų prakaitavimas po operacijos visiškai atsinaujina nepraėjus metams. Tačiau praėjus metams daliai pacienčių operacijos efektas gali sumažėti.

Kaip atliekama operacija

Operacija atliekama suleidus operuojamoje srityje vaistų nuo skausmo. Pageidaujant gali būti atliekama ir intraveninėje nejautroje.  Pjūveliai atliekami labai maži, todėl neturėsite nepatrauklių randų po operacijos. Po operacijos tą pačią dieną galėsite vykti į namus. Siūlų traukti po šios operacijos nereikia.

Po operacijos

Po operacijos agresyvus pažastų skutimas, gali sukelti odos pažeidimus, kol dar nesugrįžęs buvęs jautrumas.  Todėl pirmus kelis mėnesius po operacijos turėtumėte atsargiau ir rečiau suktis.