Botulino injekcijos Kaune

Vien  žodžiai bendraujant ne viską nusako. Dažniau mūsų išraiškos siunčia raiškesnę žinutę. Juokas, susiraukimas, liūdesys verčia įsitempti įvairius veido raumenis, dėl ko ir susiformuoja raukšlytės. Raukšlės neretai  trukdo atrodyti taip gerai kaip jaučiatės. Jas, susidariusias dėl raumenų susitraukimų ( kaktos horizontalios “vagos”, “pykčio” raukšlės tarp antakių, “varnos pėdos” išorininėse akių srityse) gali panaikinti botulino toksino injekcijos nuo raukšlių.

Botulino injekcijos

Galimos botokso injekcijos nuo raukšlių vietos.

Botulino toksinas yra natūralus išgrynintas baltymas. Dažniausiai jis ir yra pagrindinė sudedamoji dalis naudojamų preparatų prieš raukšles ( Vistabel, Dysport, Botox).  Šie preparatai veikia beveik tik toje vietoje, kur suleisti. Beto naudojamos nedidelės, organizmui nepavojingos dozės. Tačiau botoksas nerekomenduojamas nėščiosioms, maitinančioms krūtimis , nes dėl etikos nebandytas jų poveikis tokiais atvejais. Tačiau stebėtos moterys, kurios kelios savaitės po injekcijų sužinojo, kad yra nėščios. Apsigimimų skaičius nebuvo padidėjęs.

Preparatas suleidimo vietoje 3-6 mėnesiams “blokuoja” raumenis, dėl ko išnyksta raukšlės. Esminis poveikis išlieka 3-4 mėn., o dalinis veikimas gali išlikti dar kelis mėnesius.

Procedūra yra saugi ir trumpa, beveik neskausminga Preparatas suleidžiamas į 5-12 individualiai parinktų taškų labai plona adatėle.

Šio medikamento poveikis pasireiškia per 3-5 dienas. Po procedūros 24 val. rekomenduojama vengti sunkaus fizinio darbo, pirties, soliariumo, sporto.

Kaip gydytojas atliekantis ir veido plastines operacijas, iš patirties gerai žinau  raumenų vietą, storį , kokiam gyly po oda kiekvienas raumuo yra,  kur praeina stambokos venos , kurias svarbu nepažeisti ir nesuleisti į jas preparato. Pastoviai dalyvauju vakarų specialistų praktiniuose seminaruose, todėl pritaikau pasiteisinusias metodikas.

Botulino injekcijos atlieku Kaune, o kaina priklauso nuo suleidimo sričių. Kadangi netaupau kokybės sąskaita, suleidžia preparato tiek kiek reikia. Todėl beveik netenka atlikti korekcijų po kelių savaičių. Neretai įvairiose klinikose siūlomos „akcijinės“ kainos, nes suleidžiama mažiau botulino, nei priklausytų. Atlikite injekcijas kitur bei pas plastikos chirurgą Rytį Norkų ir palyginkite, kur geriau ir ilgiau suveikė !