Botulino injekcijos Kaune

Kodėl  verta botulino injekcijoms  rinktis gyd. Rytį Norkų

Kaip gydytojas atliekantis ir veido plastines operacijas, iš patirties gerai žinau raumenų vietą, storį, kokiam gylyje po oda kiekvienas raumuo yra, kur praeina stambokos venos, kurias svarbu nepažeisti ir nesuleisti į jas preparato. Pastoviai dalyvauju vakarų specialistų praktiniuose seminaruose, todėl pritaikau pasiteisinusias metodikas.

Botulino injekcijos atlieku Kaune, o kaina priklauso nuo suleidimo sričių. Kadangi netaupau preparato sąskaita, suleidžia preparato tiek kiek reikia, kad gautumėme veiksmingą ir kokybišką rezultatą.  Todėl beveik netenka atlikti korekcijų po kelių savaičių. Neretai įvairiose klinikose siūlomos “akcijinės” kainos, nes suleidžiama mažiau botokso, nei priklausytų. Atlikite injekcijas kitur bei pas plastikos chirurgą Rytį Norkų ir palyginkite, kur geriau ir ilgiau suveikė !

Pagal Lietuvos įstatymus botulino  injekcijas atlikti gali tik plastinės- rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas ar odos ligų gydytojas, kadangi botulinas yra vaistas.  Rytis Norkus yra licencijuotas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Kiek laiko trunka botulino injekcijos

Procedūra yra saugi ir trumpa, beveik neskausminga. Preparatas suleidžiamas į 5-12 individualiai parinktų taškų labai plona adatėle. Injekcijos trunka  2-10 minučių. Vizitui rezervuokite iki 30 min. Geriausiai atvykite be pudros, tačiau ją galėsime nuvalyti ir atvykus.

 

Per kiek laiko pasireiškia botulino poveikis

Šio medikamento poveikis pasireiškia per 3-5 dienas. Tačiau iki visiško efekto reikia išlaukti 12-15 dienų.

 

Rekomendacijos po botokso injekcijų

Po procedūros 30 min venkite veido mimikų, kad preparatas spėtų suveikti suleidimo zonoje. Pirmas 24 val.  venkite sunkaus fizinio darbo, pirties, soliariumo, sporto, stiprių alkoholinių gėrimų, gulėjimo ant pilvo.

 

Kiek laiko išlieka botulino poveikis

Preparatas suleidimo vietoje 3-6 mėnesiams “blokuoja” raumenis, dėl ko išnyksta raukšlės. Esminis poveikis išlieka 3-4 mėn., o dalinis veikimas gali išlikti dar kelis mėnesius. Retais atvejais pilnas poveikis būna tik 2 mėnesius.

Ar gali būti papildytos botulino injekcijos

Ne visada, ypač atliekant injekciją pirmą kartą, gaunamas idealus rezultatas. Kadangi botulino toksinas oficialiai yra vaistas, jei raukšlės nėra labai gilios, pirmą kartą gyd. Rytis Norkus vengia injekuoti maksimalią leidžiamą dozę. Kai injekciją atlikea patyręs gydytojas, dažniausiai tokios dozės pakanka. Jei po 10-16 dienų matomas nepakankamas efektas, galima papildyti žymiai mažesne doze.  Tačiau negalima atlikti papildymo 4-8 savaitę po botulino pirminio suleidimo.

 

Injekcijų sritys

Dažniausios raukšlių, nesunkiai koreguojamų botulino toksino injekcijomis, sritys:

botulino botokso injkecijos kaune

Botulino injekcijų sritys

1. Kaktos horizontalios “vagos”;

2. “Rūpesčio” ar “pykčio”  raukšlės tarp antakių;

3. “Varnos pėdutės” ar “juoko” – išorinėse akių srityse ;

 

Kas yra botulino toksinas

Botulino toksinas yra natūralus išgrynintas baltymas. Dažniausiai jis ir yra pagrindinė sudedamoji dalis naudojamų preparatų prieš raukšles. Šie preparatai veikia beveik tik toje vietoje, kur suleisti. Beto naudojamos nedidelės, organizmui nepavojingos dozės.

 

Kam nerekomenduojamas botoksas

Tačiau botoksas nerekomenduojamas nėščiosioms, maitinančioms krūtimis , nes dėl etikos nebandytas jų poveikis tokiais atvejais. Tačiau stebėtos moterys, kurios kelios savaitės po injekcijų sužinojo, kad yra nėščios. Apsigimimų skaičius nebuvo padidėjęs.

 

Kada atliekamos injekcijos

Vien  žodžiai bendraujant ne viską nusako. Dažniau mūsų išraiškos siunčia raiškesnę žinutę. Juokas, susiraukimas, liūdesys verčia įsitempti įvairius veido raumenis, dėl ko ir susiformuoja raukšlytės. Raukšlės neretai  trukdo atrodyti taip gerai kaip jaučiatės. Jas, susidariusias dėl raumenų susitraukimų, gali panaikinti botulino toksino injekcijos nuo raukšlių.

Botulino injekcijų kaina Kaune

Botulino injekcijos nuo raukšlių tarpantakyje kaina -130 €

Injekcijų  tarpantakyje kaina  -130 €

Inkekcijų abiejuose akių kampuose kaina  -150 €.